כדי להבין אם גרניט טבעית הינה הבחירה הנכונה עבור המטבח שלכם, בראש ובראשונה יש להבין מהי גרניט ומה הן יתרונותיה.
הגרניט הינה אבן טבעית הנוצרת בעומק האדמה בתהליכים וולקניים המקנים לה עמידות רבה וגוון מרהיב.
אבן הגרניט מתאימה למטבחים, חדרי רחצה ודלפקים במיוחד ולא בכדי. העיצוב הייחודי והעוצמה המאפיינת כל לוח בתוספת העמידות בפני חום ושריטות הופכת את הגרניט לבחירה מצוינת כמשטח עבודה למטבח שלכם.

אוהבים את המראה הטבעי והעוצמתי של הגרניט? הנה מספר יתרונות שיחזקו את בחירתכם:

מראה ייחודי – הגרניט הנחצב מן הטבע הוא ייחודי בגווניו ובטקסטורה שלו ולא יהיה זהה לקודמו. בחירת מטבח גרניט תבטיח לכם לוח ייחודי עם טקסטורה מרהיבה שלא ניתן לראות כמותה בשום מטבח בעולם. זו הסיבה שהגרניט הינה בחירתם של טובי המעצבים בארץ ובעולם.
אנו ממליצים לבחור את לוח הגרניט על פי המראה בשלמותו ולא על פי דוגמא בלבד.

עמידות – הגרניט מתאימה כמשטח עבודה למטבח למי שמרבה לבלות בו. צפיפות החומר וקשיותו מבטיחים עמידות לאורך שנים רבות. מדובר על אחת מהאבניים החזקות בטבע ולכן משטח הגרניט עמיד בפני חום, בפני מים ואינו נשרט בקלות. זו הסיבה שהגרניט מומלצת כמשטח עבודה למטבח על ידי טובי השפים בארץ ובעולם.
הגרניט ידוע כחומר שכמעט ואינו סופח כתמים אולם מדובר באבן טבעית שיש בה נקבוביות ואכן יכול להצטבר בהם לכלוך. הספיגות תלויה בגוון הגרניט. ככל שהגרניט בהירה יותר כך רמת הספיגות שלה פוחתת. ניתן למנוע את הספיגות על ידי חומר הנקרא סילר האוטם את הנקבוביות שלה.

תחזוקה –
רצוי להשאיר את פני השטח יבש לאחר השימוש למניעת אבנית שנוצרת כתוצאה מהמים ולא מהאבן.
ניקוי: אינו עמיד באקונומיקה וחומרי ניקוי בעלי חומציות גבוהה. הגרניט לא תספוג כתמים מלכתחילה שיצריכו אמצעי ניקוי דרסטיים.

מחיר גרניט למטבח

ברוב המקרים עלות הגרניט תהיה יקרה יותר משיש סינטטי (שיש מעובד כגון אבן קיסר, K-STONE ונוספים) וזאת בעקבות העלויות הגבוהות של הכרייה, ,הליטוש והלוגיסטיקה. המחיר משתנה בהתאם לאופיו וסוגו של הלוח.

מעוניינים בגרניט טבעית למטבח שלכם? צרו עמנו קשר.

יש לכם שאלה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

מאמרים נוספים:

תפריט נגישות

×

עגלת קניות